کارت های امتیاز مهدوی


کارت های امتیاز از مهم ترین قالب های تشویق برای گروه سنی ۷ الی ۱۲ سال است که در مدارس، کانون های فرهنگی و مساجد مورد استفاده قرار می گیرد. کارت امتیاز با توجه به جذابیت فراوانی که برای کودکان و نوجوانان دارد می تواند یکی از بهترین قالب ها برای انتقال محتوای فرهنگی نیز باشد که مجمع یا مهدی با این رویکرد اقدام به طراحی کارت امتیاز مهدوی نموده است.
محتوای این کارت ها بر اساس روایات معصومین و شمای ظاهری آن حاصل تلاش یکی از برجسته ترین کاریکاتوریست های کشور است. در این محصول زیبایی های ظهور حضرت ولی عصر عجل الله فرجه به صورت فانتزی به تصویر کشیده شده است تا شخص دریافت کننده ی کارت علاوه بر اینکه مورد تقدیر قرار می گیرد کمی با دوران زیبای ظهور آشنا شده و جرقه ای از معرفت و محبت آن حضرت در وجود او خورده شود.
از این محصول می توان در مدارس مقطع ابتدایی، کانون های فرهنگی و مساجد استفاده نمود. دانلود این محصول به صورت رایگان از سایت امکان پذیر است.
دریافت کارت های امتیاز مهدوی برای کودکان و نوجوانان

● 5,609 نمایش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>